Dotace

Nemarněte čas studiem pravidel a obraťte se na naše odborné poradce. Vzhledem k našemu letitému působení v oblasti dotací a zejména dotací v oblasti potravinářství jsme pro Vás tím pravým partnerem.

Pokud si nevíte rady s administrací a realizací výdajů na přiznanou dotaci, přeneste povinnosti na nás a můžete svůj čas věnovat svému podnikání. Zařídíme kompletní dotační servis včetně následné administrace projektu. Úvodní konzultace ZDARMA.

Pokud máte zájem nebo nějaký dotaz, prosím, ozvěte se na:

tel.: +420 602 780 696 nebo

email: nikola.walterova@uniconsulting.cz

Dotační programy

Dotace na zpracování potravin na technologie, stroje, dopravní prostředky, stavby a rekonstrukce pro výrobce potravin, výrobce krmiv a zemědělce

V průběhu června budou mít zemědělci opět možnost čerpat podporu z operace 4.2.1. Zpracování a uvádění na trh zemědělských produktů. 

To umožní podpořit zemědělské podnikatele a zpracovatele zemědělských produktů v jejich investicích, aby mohli lépe čelit důsledkům krize vyvolané COVID-19.

 

Předpokládaný termín podávání žádostí: 

od 15. 6. 2021

Žadatel:

Výrobce potravin vč. zemědělských podniků (zemědělců), kteří jsou výrobci potravin (zpracovává maso, mléko, ovoce, zeleninu atd.)

Výše dotace:

50 % výdajů, ze kterých je stanovena dotace

 

Podporována budou například: 

Výrobní stroje, přístroje, boxy, vozíky, čističky, regály, stánky, pokladny, pojízdné prodejny, dopravní prostředky, linky, HW (PC + monitor), SW, čtečka, vysokozdvižné vozíky, technologie do mlýna, technologie na výrobu zmrzliny, regály, technologie na zpracování ovoce, masa, zeleniny, baličky, etiketovačky, řezačky, plničky, vysokotlaký čistič, výstavba a rekonstrukce budov, a další

K žádosti je třeba mimo jiné doložit: 

  • finanční zdraví 
  • prohlášení o zařazení podniku 
  • pokud projekt/část projektu podléhá řízení stavebního úřadu, pak stavební povolení

 

Máte-li zájem o bližší informace, neváhejte nás kontaktovat.

Kontakt: Mgr. Nikola Walterová | nikola.walterova@uniconsulting.cz | +420 602 780 696

Pro odběr aktuálních informací nám zde zanechte Váš kontakt.

 

UniConsulting, s.r.o. je společnost zabývající se školením a poradenstvím v potravinářství, stravování, zemědělství a dotacích a v České republice působíme od roku 1998 v oblastech poradenství a přípravy certifikace. 

Zajišťujeme dotace a dotační poradenství a disponujeme vysokou mírou úspěšnosti v dotačních projektech.