Kariéra

Hledáme kolegu na pozici specialista značení/auditor

Hledáme odborníka do týmu specialistů na značení potravin a příležitostné provádění auditů obchodů s potravinami či stravovacích provozů.

Kanceláře máme v Praze 9 -Újezd nad Lesy.

Značení je možné vypracovávat v kancelářích firmy v kombinaci s homeoffice.

Pracovní náplň:

  • Vypracování a kontrola značení potravin dle platné legislativy
  • Poradenství klientům ohledně legislativní správnosti značení
  • Příležitostné provádění auditů dle stanovené osnovy v předem daných provozovnách v ČR

Požadujeme:

  • Vysokoškolské vzdělání potravinářského zaměření
  • Zkušenosti s označováním potravin
  • Znalost příslušné legislativy a norem
  • Anglický jazyk na úrovni překladu značení do čj
  • Samostatnost, pečlivost, odpovědnost
  • Výborné organizační a komunikační schopnosti

Uvítáme:

  • Znalost značení doplňků stravy
  • Znalost značení nepotravin
  • Další jazyk
  • Umění školit témata v rámci své odbornosti

Nabízíme:

  • Příjemné pracovní prostředí střední rodinné firmy s pochopením pro individuální potřeby
  • Největší poradenská společnost v potravinářském oboru
  • Rychlý odborný vzestup, podporovaný doškolováním, podporou seniorních pracovníků a prací pro špičkové společnosti v oboru
  • Vlastní organizaci práce, pružnou pracovní dobu
  • Nápoje na pracovišti, masáže na pracovišti, příspěvky na jazykové kurzy
  • Možnost home office
  • Společné akce na kolech i pěšky/vinný sklípek/curling
  • Motivační finanční ohodnocení
  • Vzdělávání a neomezený přístup k informacím
  • 5 týdnů dovolené, 4 dny sick day (zdravotní volno)
  • Notebook, mobil s neomezeným tarifem
  • Na audity služební vůz
  • Multisportkarta

Vé životopisy zasilejte na: nikola.walterova@uniconsulting.cz

Nebudeme-li Vás kontaktovat do 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, nebyl/a jste vybrán/a do dalšího kola výběrového řízení.