Dotace

Nemarněte čas studiem pravidel a obraťte se na naše odborné poradce. Vzhledem k našemu letitému působení v oblasti dotací a zejména dotací v oblasti potravinářství jsme pro Vás tím pravým partnerem.

Pokud si nevíte rady s administrací a realizací výdajů na přiznanou dotaci, přeneste povinnosti na nás a můžete svůj čas věnovat svému podnikání. Zařídíme kompletní dotační servis včetně následné administrace projektu. Úvodní konzultace ZDARMA.

     

Pokud máte zájem nebo nějaký dotaz, prosím, ozvěte se na:

tel.: +420 607 537 298 nebo

email: dotace@uniconsulting.cz

Dotační programy pro zemědělce

Kreativní vouchery

Hlavním cílem je pomoci kreativcům získat práci a podnikům udělat dostupné kreativní služby.

Výše dotace: 85 %

  (50.000.-Kč - 150.000,-Kč)

 

 Investice na jeden projekt: cca 60.000,-  až   175.000,- Kč.

 Kdy je možné požádat o dotaci: cca Leden - Březen 2024

 Realizace: cca 6 měsíců, poté se podá Žádost o proplacení s výstupy projektu

 Podporované aktivity

  • UX design – Zahrnuje rozhraní, grafiku, design, fyzickou interakci a manuál, vše součástí snahy o vytvoření soudržného, prediktivního a žádoucího designu.
  • Grafický design / branding - Tiskoviny ( brožury, letáky, billbordy, navigační cedule, propagační prožury)
  • Grafický design – tvorba vizuální prezentace. Výtvarné návrhy grafického designu jsou vytvářeny na objednávku za určitým účelem. Grafický design kombinuje symboly, obrazy a text, používají typografické, vizuální umění a techniky rozvržení stránky pro vytváření vizuálních kompozic.
  • Branding – budování vztahu se zákazníkem pomocí tvorby a používání vizuální identity značky. Návrh vhodného názvu, loga, vizuálního stylu a dalších prvků, ale pouze do fáze přípravy, nikoliv realizace
  • Herní průmysl – Hry a videohry, gamifikace v marketingu a další.
  • Informační a komunikační technologie – Mobilní aplikace, multimediální prezentace, virtuální, rozšířená a smíšená realita, vývoj software a další
  • Marketingové strategie – dlouhodobé strategické aktivity v oblasti marketingu a firemní prezentace
  • On-line marketing - např. strategie pro online nástroje PPC, SEO, e-mailing, sociální sítě - momunikace na sociálních sítích posty na FB, Instagram atd... 
  • Práce s texty - např. copywriting, literatura a knižní trh, reklamní slogany, popisy produktu a služeb, scénaře, brožury návody, PR propagační články, online textace webových stránek
  • Webdesign – Návrh webových stránek, E-shopy, PPC reklama, bannery statické i dinamické, 

 

Je třeba vybrat dodavatele služeb ze 3 nabídek a vítězný dodavatel musí být zapsán v seznamu kreativců – může se zapsat kdykoliv před podáním žádosti o dotaci.

Máte-li zájem o bližší informace, neváhejte nás kontaktovat.

Kontakt: Mgr. Nikola Walterová | nikola.walterova@uniconsulting.cz | +420 602 780 696

 

Pro odběr aktuálních informací nám zde zanechte Váš kontakt.

UniConsulting, s.r.o. je společnost zabývající se školením a poradenstvím v potravinářství, stravování, zemědělství a dotacích a v České republice působíme od roku 1998 v oblastech poradenství a přípravy certifikace. 

Zajišťujeme dotace a dotační poradenství a disponujeme vysokou mírou úspěšnosti v dotačních projektech.