Kariéra

Kvality manažer ve stravování– audity, školení, dokumentace

Rádi jezdíte autem a navštěvujete rozdílné provozy? Pak hledáme právě Vás:-)

Pracovní náplň:

  • Audity řetězců rychlého občerstvení
  • Školení  řetězců (Hygienické minimum, Správná výrobní a hygienická praxe atd.)
  • Poradenství stran legislativních povinností (dokumentace, hygiena atd.) ve stravování, ve výrobě a prodeji potravin (restaurace, hotely, jídelny, rychlá občerstvení, výrobci potravin, obchody s potravinami)
  • Zpracování dokumentace HACCP, Provozní řády, Sanitační řády atd., případně vyšší potravinářské standardy

Požadujeme:

  • Vysokoškolské vzdělání potravinářského zaměření
  • Znalost příslušné legislativy a norem
  • Samostatnost, pečlivost, odpovědnost
  • Organizační a komunikační schopnosti
  • Řidičské oprávnění skupiny B

Výhodou je:

  • Znalost nepovinných systémů kvality: ISO, IFS, BRC, FSSC 22000 atd.
  • Přiměřené zkušenosti v oboru

Nabízíme:

  • Příjemné pracovní prostředí střední rodinné firmy s pochopením pro individuální potřeby
  • Seberealizaci v největší poradenské společnosti v rámci potravinářského oboru v ČR
  • Rychlý odborný vzestup, podporovaný doškolováním, podporou seniorních pracovníků a prací pro špičkové společnosti v oboru
  • Vzdělávání a propracovaný přístup k informacím
  • Vlastní organizaci práce, pružnou pracovní dobu
  • Nápoje na pracovišti, masáže na pracovišti, příspěvky na jazykové kurzy
  • Možnost home office
  • Společné akce na kolech i pěšky/vinný sklípek/curling
  • 5 týdnů dovolené, 4 dny sick day (zdravotní volno)
  • Notebook (tablet), mobil s neomezeným tarifem
  • Služební vůz
  • Multisportkarta

Životopisy zasílejte na email: nikola.walterova@uniconsulting.cz

Nebudeme-li Vás kontaktovat do 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, nebyl/a jste vybrán/a do dalšího kola výběrového řízení.

Zasláním životopisu udělujete naší společnosti souhlas se zpracováním a uchováním Vašich osobních údajů v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, a to na dobu neurčitou, resp. do odvolání. Současně potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopisu jsou přesné a pravdivé. Prohlašujeme, že veškeré Vámi poskytnuté osobní údaje budou shromažďovány a zpracovávány pouze pro vyhledání vhodné nabídky pracovního uplatnění v rámci naší společnosti.