Profil

O společnosti

UniConsulting s.r.o. je nezávislá školicí a poradenská společnost se zaměřením na potravinářský průmysl, stravování, zemědělství  a dotace. UniConsulting působí v České republice od roku 1998 v oblastech přípravy certifikace systémů ISO 9001, ISO 22000, BRC, IFS, HACCP, GMP+, GLOBALGAP, GTP, MSC, HALAL, KOSHER. Mimoto UniConsulting zajišťuje dotace, dotační poradenství a školení pro podnikatele, zemědělce. K dalším aktivitám společnosti patří značení potravin i nepotravin v ČR, na Slovensku, v Německu, v Maďarsku a dalších zemích dle potřeb klienta.

Hlavní aktivity

Od roku 1998 našim klientům poskytujeme komplexní poradenství – uvádění výrobků na trh (FOOD, NONFOOD) včetně posouzení jejich analýz, postupně také zavádění a udržování systémů GFSI (GMP, GHP, HACCP a dalších) včetně integrovaných systémů jakosti a poradenství v oblasti zemědělství, kvality v průmyslu a obchodě. Během této doby jsme rozšířili řady našich klientů a činnost rozvíjeli dle potřeb našich klientů a vývoje trhu.

Poslání

Naším posláním je pomáhat klientům v oblasti bezpečnosti potravin a uvádění výrobků na trh. V této oblasti jim chceme být dlouhodobým a spolehlivým poradcem, který jim garantuje správnou aplikaci legislativy a norem do praxe.

"Naše informace jsou Vaše konkurenční výhoda."