UniConsulting na Roadshow AHR

Ing. Tomáš Čapek, CSc., přednáší v rámci Roadshow AHR

Majitel a jednatel společnosti UniConsulting, Ing. Tomáš Čapek, CSc., prezentuje v rámci Roadshow Asociace hotelů a restaurací informace o nových povinnostech ze zákona o potravinách vyplývajících nejen pro stravovací provozy.

Zúčastněte se i Vy jedné z Roadshow pořádaných v průběhu celého roku a přijďte si poslechnout o legislativních změnách, dopadech a řešení pro stravovací provozy.

Více o prezentaci:
Na konci minulého roku a počátku roku 2015 došlo k radikální změně legislativy, která se dotýká i gastronomie. Jde o nové povinnosti, ale hlavně větší tlak kontroly způsobený zapojením dalších dozorových orgánů (SZPI a státní veterinární správy). Současně s novými dozorovými orgány přichází i řádově vyšší postihy. Nezapomínejme také, že mnoho provozovatelů gastronomických služeb jsou i prodejci a výrobci potravin. 
V těchto oblastech jsou změny povinností ještě citelnější. Jaké povinnosti dopadají na gastronomické provozy podle typu činnosti. Jaká řešení nových povinností jsou nejschůdnější. Jaký přístup ke kontrole mají nové dozorové orgány a jak obhájit bezpečnost svého provozu. Aktuální stav kontrol a jejich požadavky. Konkrétní odpovědi na problémy účastníků.

Nemůžete se zúčastnit? Chcete uspořádat prezentaci přímo u Vás? Neváhejte nás kontaktovat.

Další novinky »