Ing. Tomáš Čapek, CSc.

Jednatel

Co má za sebou

Po absolvování ČZU v Praze, zůstal na škole a vyučoval předměty týkající se zpracování zemědělských produktů. Po patnácti letech přešel na Státní zemědělko potravinářskou inspekci (SZPI), kde se podílel na konkrétních inspekcích i na řízení systému státní kontroly. Sbíral zkušenosti v zahraničí. Před 25 lety založil úspěšnou konzultačně poradenskou společnost UniConsulting s.r.o., která nachází řešení pro podnikatele v celém spektru potravinového řetězce včetně zemědělství, zpracování potravin, maloobchodu a gastronomie. Dnes jako certifikovaný auditor, akreditovaný poradce MZe, hodnotitel projektů MPO, účastník vyjednávání v legislativní oblasti za SOCR a AHR na státních orgánech, může využívat aktuální informace a svoje zkušenosti při řešení požadavků klientů. V posledních letech založil ještě společnosti Uniconsulting CZ, s.r.o. a Uniconsulting SK, na Slovensku. Značný záběr služeb všech společností je dán spektrem požadavků klientů, které pomáhá více než čtyřicet spolupracovníků v uvedených společnostech realizovat. V současné době většinu času věnuje řízení uvedených společností.

Na co se specializuje v UniConsultingu

Řízení společností skupiny UniConsulting, audity potravinářských provozů, řešení legislativních povinností v gastronomii a školení na nejrůznějších úrovních. Rozšiřování možností systémů společností s ohledem na vnitřní spolupráci specialistů i potřeby klientů.

Je certifikován a doškolován v

Řízení společností skupiny UniConsulting, audity potravinářských provozů, řešení legislativních povinností v gastronomii a je certifikován a doškolován jako auditor. Účastní se většiny konferencí a seminářů, které se týkají obchodu, potravinářské výroby a gastronomie. Sbírá inspiraci pro řízení firem v seminářích měkkých dovedností. Udržuje personální certifikát auditora.

Úspěchy v rámci práce pro UniConsulting

Firmy skupiny UniConsulting jsou v oblasti poradenství v České republice jasnou jedničkou, jak velikostí a rozsahem zpracovávaných témat, tak kvalitou činností, která vyplývá z uvážlivého výběru zaměstnanců i rozsáhlými zdroji informací a dlouholetou zkušeností.

Výrazné investice do nejlepších digitálních systémů umožňují práci zaměstnanců neomezenou místem i časem. Systémy umožňují organizovat práci a zajistit výsledky bez ohledu na přítomnost konkrétních pracovníků. Klienti mají možnost vstupovat ke svým zpracovávaným datům online, bez emailování a zatěžující komunikace. Data jsou maximálně chráněna a ukládána s dlouhou historií. Firma pracuje na velkých projektech s přeshraničním přesahem. Rozsah poradenské činnosti v rámci celé Evropy se rozšiřuje. Naše práce je vázána na značné množství ověřených zahraničních partnerů, kde spolupráce funguje na oba směry.

V osobním čase

Ve zbylém čase rád sportuji, v zimě lyže všeho druhu, přes léto na kole nebo horské túry. Rád cestuji do zajímavých destinací. Pokud zbyde čas, kutím okolo domu nebo na chalupě. Velkým potěšením jsou výlety a cestování s vnoučaty.


Další medailonky

Jednatelka

Mgr. Nikola Walterová

Zobrazit medailonek
Provozní ředitel

Ing. Robin Čapek

Zobrazit medailonek
Vedoucí oddělení potravin

Ing. Marek Vydra

Zobrazit medailonek
Garant značení potravin

Ing. Tereza Fišerová

Zobrazit medailonek
Školení

Věra Dostálová

Zobrazit medailonek
Vedoucí dotačního oddělení

Ing. Veronika Šenoldová

Zobrazit medailonek
Obchod a dotazy

Magda Havlíková Hakenová, DiS.

Zobrazit medailonek

Proč si vybrat nás?

  • 44

    specialistů
    v našem vlastním týmu

  • 27 let

    pro vás fungujeme
    na českém trhu

  • přes 2 340

    projektů jsme realizovali
    pro naše zákazníky

Tito klienti nám důvěřují

  • Bageterie Boulevard
  • COOP
  • Albert
  • Tesco
  • Bohemia Sekt
  • Orlen
  • KFC
  • Rossmann
  • Storck

Novinky

01. 05. 2024

Senzorické hodnocení potravin 18.7.2024

Školení je zaměřeno na znalosti a dovednosti nezbytné ke správnému posuzování potravin lidskými smysly. Praktická část kurzu je vyhrazena pro testování senzorických vlastností každého účastníka včetně vyhodnocení.

Číst více
15. 03. 2024

Systém HALAL / KOSHER v potravinářství 16.7.2024

Školení je zaměřeno na obecné požadavky, systémů podle požadavků uvedených náboženství a jejich zvyklosti v rámci porážky a zpracování potravinářských výrobků.

Číst více